Facebook tarayıcıdan açılmıyor

rzgr (17) 4 yıl önce sordu

Böyle çıkıyor. Grafikler yüklenmiyor.

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Sunucularda problem olabilir bu olası bir şey. Modemi açıp kapatın  ve şu aşağıda ki kodları yazın;

ipconfig /release
ipconfig /flushdns
ipconfig /renew

Azıcık bekle derim. Sadece facebook'ta oluyorsa sunucularda problem olabilir, modemi kapatıp açın.

darkcrak 4 yıl önce

Altdaki kodları nereye gircek?

rzgr 4 yıl önce

Aynen kodları nereye yazacaz telefondan

hydra 4 yıl önce

Telefondanmı sorun ? Alttaki kodları normalde cmd ile bilgisayardan yazılacak.

hydra 4 yıl önce

Modemi aç kapat @rzgr r

rzgr 4 yıl önce

Evet sorun telefonda, bilgisayar erişimin yok şuan maalesef:/ Anladığım kadarıyla dns ayarlarını temizleyip yeni atamayı önermişsiniz. Bunu Manuel olarak da WiFi kısmından yapılabiliyordu sanırım. Aynı şey midiri?

rzgr 4 yıl önce

Bu arada mobil veriden girince sorun yok

hydra 4 yıl önce

Modem'de sorun var geçicidir modemi kapatıp açın.,

rzgr 4 yıl önce

Modemi 3 defa kapatıp açtım çözülmedi

hydra 4 yıl önce

Biraz bekle 30 dakika gibi bir şey o zaman düzelmezse İSS 'yi ara.

rzgr 4 yıl önce

Teşekkür ederim

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Mobil veriden gire biliyorsun fakat Modemden giremiyorsan bunu müşteri hizmetleri ile görüşmeni isterim benim düşüncem bu fakat çözümü var bulursam yazarım.

İnetnetini kapat ve bir kaç dakka kapalı dursun bu yöntem ile IP'ın değişir olmadı müşteri hizmetlerinden IP adresini değiştirt

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Ekran görüntünden anlaşıldığı kadarı ile Facebook sayfası tarayıcıdan yüklenemiyor.

  • internet bağlantında sorunlar olabilir. Bu ekran genelde internet çok yavaşsa ortaya çıkar.
  • Facebook sunucularında geçici bir sorun olabilir.
  • Bazen telefon tarayıcı ön bellek sorunlarından dolayı Facebook yüklenemez.

Mobil tarayıcında Gizli Sekme açarak denemende fayda var.  Ekranın üst sağındaki 3 noktayı tıkla Yeni gizli sekme seçeneğini seç ve bu şekilde girmeyi dene. Sorun devam ederse daha sonra tekrar dene.