Facebook Twitter sosyal paylaşım siteleri yavaşlamasına veya ağırlaşmasının çözümü varmı?

candan (4301) 8 yıl önce sordu

Facebook Twitter sosyal paylaşım siteleri yavaşlamasına veya ağırlaşmasının çözümü varmı?

rahat girmeyi nasıl sağlarım?

 bu sitelere girişte internet yavaşlamasını nasıl çözerim

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

Facebook Twitter sosyal paylaşım siteleri yavaşlamasına veya ağırlaşmasının çözümü

vpn programı ile bu sitelere giriş yurtdışından olursa hızlı girilebiliyor

hideman vpn  hatftada belli bir süre  ücretsiz bu programı indirin kurun yurtdışından giriş yapın

https://www.hideman.net/tr

candan 7 yıl önce

aşağı oylayan arkadaş her kimseniz gerekçenizi birde imzanızı atarsanız bizde sizi tanımış oluruz

hakan 7 yıl önce

Fake hesaplar tarafından aşağı oylamalardan kaybedilen güvenilrlik sebeni ile +100 bonus güvenilirlik uygulanmıştır

candan 7 yıl önce

çok çok teşekürler hocamm