Facebook'un dili İspanyolca oldu

efe (65) 8 yıl önce sordu

Facebook dili İspanyolca oldu. İnternetteki tüm videolar olayı Türkçe anlatmış, dili tekrar hangi adımları uygulayarak Türkçe yapabilirim?

https://www.facebok.com/ saved/ kısayolunda olduğu gibi direkt dil ayarlarını açan bir adres var mı? Beni doğrudan dil ayarlarının bulunduğu sayfaya yönlendirmesini istiyorum.

Toplam 2 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Facebook dil ayarları linkine tıklarsanız direkt dil ayarlarının olduğu sayfaya gidersiniz. Candan'ın gösterdiği şekilde dil ayarınızı Türkçe yapabilirsiniz.

efe (65) 8 yıl önce cevapladı

damlakoc tam olarak aradığım butdu. saolun 1haftadır kara kara düşünüyordum. nasıl düzeltebilirim diye