Facebook ve Twitter'dan HD kalitede video indirilir mi?

vulu (9) 6 yıl önce sordu

HD ve FHD olarak Facebook ve Twitter'dan nasıl video indirebilirim?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Facebook'tan video indirmek için http://videoindirme.net sitesini kullanarak, Twitter'dan ise downloadtwittervideo.com sitesini kullanarak video indirebilirsin.

vulu 6 yıl önce

Video HD indirmiyorlar ama, denedim.

omercik 6 yıl önce

Video HD kalitede değilse HD olarak indiremezsin. @vulu

vulu 6 yıl önce

Galiba öyle :((

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Öncelikle vidoları indirebilmen için Facebook ve Twitter'a HD kalitesinde upload edilmiş olması gerekir. Eğer videolar Facebook ve Twitter'a SD ya da daha alt kalitede yüklendiyse HD olarak indiremezsin. @farurhenho 'un cevabındaki gibi yüzlerde site üzderinden bu videoları SD veya HD kalitede indirebilirsin.