Facebook videoları açılmıyor

kullanici642123 (1) 8 yıl önce sordu

Yandex browser kullanıyorum. Normalde diğer sitelerin videolarını açarken facebook videosu açılmıyor.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 8 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınıza Adobe Flash Player eklentisini yükleyin. Adobe Flash Player indir linkinden indirebilirsiniz. Eğer zaten yüklü ise güncelleyin.

Tarayıcınızın eklentiler bölümünde Adobe Flash Player'ın altındaki Çalışmasına her zaman izin ver kutucuğunu işaretleyin.

Tarayıcını açıp kapatarak sorunun çözülüp çözülmediğini denetleyebilirsin.