Facebook videosu nasıl indirilir?

nurcanerol (1) 5 yıl önce sordu

merhaba
ben facebook videosu indirmek istiyorum onun kolay bir linki varmıdır. instangramdaki cok kolay ve kullanışlı idi

Toplam 2 cevap

veysi2023 (149) 5 yıl önce cevapladı

Bu siteden hem facebook hem de instagram videolarını ücretsiz bir şekilde istediğin formatta indirebilirsin

Site: https://www.videoindirelim.com/

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

 IDM'nin kullanım videosu mevcut. Dilerseniz buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

İnternet Download Manager'i bilgisayarına indirerek facebook videolarını indire bilirsin ayrıca film sitelerindeki , Youtube'deki videoları'da.

IDM nedir? IDM ne işe yarar?