Facebook Yakın Arkadaşlar Sekmesinde Bildirim Alamıyorum

ilkeryasin (1) 9 yıl önce sordu

Facebookta yer alan yakın arkadaşlar sekmesinde bulunan arkadaşlarımın sayfa yazısı beğenileri yorumları 2 hafta öncesine kadar yakın arkadaslar sekmesınde gozukuyordu . Bu sekmede bulunan ayarlarımın tumunun tam oldugu halde LISTEYI YONET GUNCELLEME TURLERINI SEC AYARLARI AKTIF oldugu halde sadece ortak arkadaslarımızın sayfalarında yaptıkları begenı ve yorumları gorebılıyorum . Bu konuda bılgısı olan arkadaslar varsa yardımcı olabılırlerse cok sevınırım .

Toplam 1 cevap

sempiternal (26) 8 yıl önce cevapladı

  Merhaba,
Liste'nin hemen sağ üst tarafında seçenekler simgesi olması gerek. Bu simgeye tıklatıp, bildirimleri al seçeneğini aktif hale getirirseniz sorun çözülecektir.