Facebookta  listemizde ki  arkadaşlarımızın  ne  zamandır  listemizde  ekli  olduğunu  görebilir miyiz ?

mat7 (341) 7 yıl önce sordu

Facebookta listemizde ki  arkadaşlarımızın  ne  zamandır  listemizde  ekli  olduğunu  görebilir miyiz ?

Görebilirsek nasıl görebiliriz ?

Toplam 1 cevap

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

İstediğimiz her zaman bahsettiğin olayı görebilirmiyiz bilmiyorum ama Facebook bunu ara ara anasayfanız'da örnek veriyorum a kişisiyle 1 yıldır arkadaşsınız bir tebrik mesajı yolla gibi bir hizmeti var. Bunun yanı sıra gruplar'da ki kişilerin ne kadar zamandır grup'da olduğu gözüküyordu fakat dediğim gibi kişiler'de geçerlimi bilmiyorum.