facebookta mesajlaşma

kadirozdemir09 (1) 9 yıl önce sordu

facebookta 1 ay kadar önce bazı mesajlar sildim onları geri almak istiyorum bunun bi çözümü varmı?

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Facebook'ta silinen mesajları geri almanız mümkün değil. Daha önce arşivlediyseniz geri alabilirsiniz. Onun dışında facebook'ta silinen mesajları geri almanın bir yolu yok.

Internette bununla ilgili bazı programlar görebilirsiniz bunlarım tamamı virüstür. O sebepten dikkatli olmanızı öneririm.

kadirozdemir09 (1) 9 yıl önce cevapladı

peki mesajlarının aynısı gönderirilen kişiye gidiyor o hesaptan bişey yapılamazmı?