facebookta mesajlaşma

kadirozdemir09 (1) 9 yıl önce sordu

bazı önemli mesajlarım silindi arşivimdede yok geçen sorduğum soruda şu cevap geldi

'Eğer konuştuğunuz kişi konuşma geçmişini silmediyse, bu kişiden konuşma geçmişinizi size yollamasını isteyebilirsiniz.'

konuştuğum kişi konuşma geçmişini silmemiş şimdi geçmişimi bana yollamasını nasıl sağlarım bana tarif edermisiniz?

Toplam 2 cevap

bcaggul (117) 9 yıl önce cevapladı

Merhabalar facebook üzerinden konuşma geçmişini bir başka kişiye yollamak gibi bir özellik yoktur. İyi akşamlar

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Konuştuğun kişi geçmiş konuşmaları kopyala yapıştır yaparak sana text (metin) dosyası olarak gönderebilir. Gönderme aracı ise e-mail olabilir mesela. Veya yine Facebook'tan mesaj şeklinde..

Bir başka yolda konuşma geçmişleri açık haldeyken ekran resmi/resimleri alınarak gönderilebilir.

En basit yollar bunlar olmalı.