facebookta youtube videosu istatistlikleri

hikmet (73) 8 yıl önce sordu

merhabalar,

facebook üzerinde paylaşılan youtube videosu izlenme sayıları youtubea yansımıyor. paylaşım sayılarıysa direk görülemiyor. başka bir şekilde istatistliklere ulaşma şansı var mıdır?

Toplam 1 cevap

hikmet (73) 8 yıl önce cevapladı

facebook üzerinde gördüğüm tüm toplam bilgileri şeklindeymiş hayal kırıklığına uğradım biraz. ancak en azından öğrenmeyi sağlayan web sayfalarınıysa bu linkte bulunan sayfalardan öğrendim. ayrıntısıyla veriyor. beğenme, paylaşım ve yorum. http://www.socialmediaexaminer.com/how-to-triple-your-youtube-video-views-with-facebook/