facefilter3 logosu nasıl silinir

yakamoz980 (1) 7 yıl önce sordu

facefilter3 proğramında fotoğrafın üzerinde facefilter logosu çıkıyor.bu yazı nasıl giderilir.

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Herhalde lisanslı full sürüm değil deneme sürümü kullanmakta olduğun FaceFilter 3 programı. Bu sebeple belirttiğin logolar oluyor çıktılarda. Bunların olmaması için ya ücretini ödeyerek satın alacaksın programı yada webde araştırarak crack'lısını bulacaksın ve yükleyeceksin sistemine. Cracklı program kullanmak kanunen yasaktır ve yüklü PC'lerde kurulu sistemlere zarar verebilir ve hatta bazı hallerde sistem çökmelerine kadar varabilecek riskleri beraberinde getirebilir. Tecrübesiz PC kullanıcıları özellikle cracklı programlardan uzak durmalıdır.

yakamoz980 (1) 7 yıl önce cevapladı

çok sağol