Fallout 3 Çalışmayı Durdurdu Hatası Nasıl Çözülür ?

alperklnc411 (6) 7 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar Windows 8.1 Pro kullanıyorum

Sistem özelliklerim:http://hizliresim.com/ZdypEg

Oyunu önceden oynuyordum fakat bilgisayarıma format atmam gerekiyordu.Win8.1 kurdum ve driverleri güncelleştirdim.Oyunu kurup açtım ve New Game e tıkladım.Oyun yüklenirken çalışmayı durdurdu , sonra defalarca denedim.G4WL yükledim sonra G4WL DİSABLER kullanarak açtım gine aynı hatayı verdi.Yardımcı olursanız sevinirim.

candan 7 yıl önce

açıklamalı sorunuz için size puan verdim

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

1) oyun dosyalarında eksik dosyalar olabilir orjinal olmasına dikkat edin

2 ) Microsoft .NET Framework 4.5 kurulmamış olabilir. Buradan indirebilirsin.