Farcry 3 bozuk görüntü sorunu

alibaran21 (25) 4 yıl önce sordu

Merhaba hocalarım hafta sonu far cry 3 indirdirdim her oyun düzgün çalışmasına ramen bu oyunda şöylebi hata veriyor

c:\windows\system32\d3dx9_43.dll uygulaması windows üzerinde

çalışmak üzere tasarlanmamış ve hata içeriyor programı özgün yükleme

medyasını kullanarak yüklemeyi deneyin veya destek için sistem yöneticinize

veya yazılımın satıcısına başvurun

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Şunu denedin mi

  • C:\Windows\SysWOW64\d3dx9_43.dll
  • C:\Windows\System32\d3dx9_43.dll
  • C:\Windows\System32\D3DCOMPILER_43.DLL

Bu 3 dosyayı da sil. Daha sonra buradan DirectX indir ve yükle:  https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35
Kurulum dosyasını sağ tuşla tıklayıp Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile kurulumu yap.

alibaran21 4 yıl önce

Teşekürler

atillademirci12 (1) 1 yıl önce cevapladı

Murat teşekkür ederim bu yöntem işe yaradı Far Cry 4'de yaramadı ona da bakacağım.