Fare Kendi kendine 5 saniyede bir aşağı kayiyor

alibaran21 (25) 4 yıl önce sordu

Merhaba hocalarm dün kardeşim oyun indirdi oyunu indirdikten 5 6 dk sonra fare kendi kendine aşağı inmeye başladı virüs vardır diye esed nod 32 ve combofixle tarattık ama fare gene aynı bi şekilde 5 saniyede bir aşağı inmeye başlıyor                                                                      Bilgisayar Masaüstüdür

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Şu antivirüs programları ile'de bilgisayarını taramanda fayda var çünkü bilgisayarına keylogger bulaşmış ola bilir