Fare Kendi Kendine Sağ Tık Yapıyor

ardahd (631) 7 yıl önce sordu

Merhaba, bazen fare kendi kendine sağ tık yapıyor oyunlardaykende kendi kendine bombayı falan atıyor combofix ile tarattım genede geçmedi fareyle kaynaklı bir sıkıntımı var?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Fare bozulmuş olabilir.

Başka bir fare ile denemek lazım.

turansmsk10 7 yıl önce

@temmuz yazım yanlışı var düzeltmeni tavsiye ederim .

temmuz 7 yıl önce

Prensiplerim bakımından çok dikkat ederim ama bu defa bir "s" harfi fazla kaçmış :) İkazın için teşekkürler..

ardahd 7 yıl önce

Teşekkürler sıkıntı faredeymiş.

temmuz 7 yıl önce

Kolay gelsin :)

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Yüksek ihtimalle fare bozulmuş. Deneme ihtimaliniz varsa başka bir fare ile kontrol edin. Bu tür davranışlar genelde yazılım tabanlı olmaz. Donanımda bir sorun varsa ortaya çıkar.

ardahd 7 yıl önce

Teşekkürler sıkıntı faredeymiş.

turansmsk10 (-78) 7 yıl önce cevapladı

  Sistem geri yükleme yaparak fareni çalışan bi haldeki zamana getirebilirsin :                                                                                                                                                                                                                         1 - Başlat> Denetim Masası> Sistem Koruması

2- Açılan Sistem penceresinde sol üstteki Sistem Koruması bağlantısına tıkla

3- Sistem Özellikleri penceresi açılacak. Sistem Geri yükleme butonuna ile devam et .

- Önerilen geri yükleme noktası ya da farklı geri yükleme noktası seçip İleri butonuna tıkla .

Eğer olmazsa teknik servise gönderibilirsin fareni ücreti az olacaktır .

ardahd 7 yıl önce

Cevabın için teşekkürler sıkıntı faredeymiş.

turansmsk10 7 yıl önce

önemli değil