Farede Tıklama Sorunu

birhanbirtane (8) 8 yıl önce sordu

Başlıktandan Anladığınız Üzere Fareye (mouse) tıklayınca (sağ tık) sayfa geri gidiyo (sol tık) yeni sekme açılıyo

Ve Sadece Ek Mouse Değil bilgisayarın Dokunmatik Faresindede Oluyo

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Bu problemin zuhur ettiği zaman öncesine Sistem Geri Yükleme yaparsan düzelecektir:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

Sistem Geri Yükleme ile düzelmezse, problemin virüs kaynaklı olduğu düşünülür ve bu haldede derin antivirüs/anti malware taramaları gerekecektir (Combofix'te denenebilir).