Faremin hareketlerini terse çevirmek istiyorum

bcaggul (117) 6 yıl önce sordu

Benim farem normal olarak çalışıyor fakat ben hareket yönlerini tam terse çevirmek istiyorum önceden denetim masasından yapıyordum nasıl yapıldığını unuttum yardımcı olursanız :)

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Denetim Masasından "Erişim kolaylığı" penceresini açarsın (Windows 10'da Saat, Dil ve Bölge ana bölümünde). Açıılan pencerede Erişim Kolaylğı Merkezi altından "Farenin çalışma biçimini değiştir" bağlantısını tıklayarak oradan istediğin ayarları yaparsın.

bcaggul 6 yıl önce

maalesef istediğim ayarı burada bulamadım windows 10 kullanıyorum sadece 3 ayar var bu kısımda