Farklı modemlerde aynı dosyayı nasıl ortak kullanabiliriz?

dark0green (1) 2 yıl önce sordu

Selam ben DarkGreen, ekibimle oyun yapmak için oyun dosyasını ortak kullanmamız gerekiyor. Hepimiz farklı illerdeyiz hatta Azerbaycan'da bile üyemiz var, dosya paylaşım işini bu yüzden devredışı bıraktık. Sanal sunucu gerekiyormuş ama hiç bütcemiz yok. Sizce ne yapmalıyız?

Toplam 1 cevap

genius (190) 2 yıl önce cevapladı

Githubın "Collaborators" özelliği var onu kullanarak, bir depoyu birçok kişi modifiye ede bilir. En azından ücretsiz bir çözümdür.

Docker'de öneririm. Kendisi çok kapsamlı ve oldukça esnektir yani, tam olarak büyük boyutlu projeler içindir ancak, çok karmaşıkdır.