fatih interneti meb sertifikası indirdim ama güvenilir mi bilemiyorum

oguz1 (1) 7 yıl önce sordu

meb sertifikasıni indirdim fakat telefona bildirim geliyor üçüncü kişi tarafından web adreslerinize ulaşıla bilir diyor ne ypmam gerek silmeden nasıl devre dışı bırakabilirim kullanıcağım zaman nasıl açabilirim yada android telefonuma ulaşılmaması için neler yapabilirim yardımınız için teşekkür ederim

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

MEB üzerinden indirdiğiniz sertifika güvenlidir. Fakat sertifikadan dolayı sorun yaşamak istemiyorsanız ihtiyacınız olmadığı durumlarda kaldırabilirsiniz:

Meb sertifikası telefondan nasıl kaldırılır linkinde sertifika nasıl kaldırılır anlatılmış.