Fazladan Monitör Eklemek Çok performans düşürür mü ?

megatrip (28) 4 yıl önce sordu

 monitör  eklersem dizüstü bilgisayarı mı yorar mı ? Performans düşüşü yaratır mı ?

Dizüstü Bilgisiyarımın özellikleri https://support.hp.com/tr-tr/document/c04356708

Ekran kartım geforce 820m Çift monitör destekliyor mu

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Laptobunda 1 Tane HDMI girişi mevcut, iki tane monitör bağlayabilmen için 2 tane görüntü girişi olması lazım. Yani çift monitör kullanamazsın.

megatrip 4 yıl önce

galiba yanlış başlık attım ve yanlış söyledim tek monitör bağlamak istiyorum

hydra 4 yıl önce

Monitör bağlayabilirsin sorun yok performansa etki etmez ( Tek monitör ).

hydra 4 yıl önce

@megatrip

kemal00 (24) 4 yıl önce cevapladı

çift monitör kullanabilirsin hdmı ve vga girişli monitör olsa yeter