Fidye virüs'ün şifrelediği dosyalarda .reqg uzantısı emsisoft'ta tanımlı değil hatası alıyorum? Alternatif çözümler nelerdir, fidye ödemek istemiyorum

yunusemreakb (3) 2 yıl önce sordu

Youtube'da yayınladığınız şifreli dosyaları çözme videosunu izledim fakat yeni bir varyant olan .reqg uzantısıyla karşı karşıyayım ve bütün dosyalarım şifrelerndi işlerimi bilgisayardan yürütüyorum ve acil bir çözüme ihtiyacım var. Youtube'da temp temizleme gibi videoları izledim uyguladım fakat şifreli dosyaları çözemiyorum.Yeni mezun bir mimarım fidye ödemek de istemiyorum. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Toplam 1 cevap

yunusemreakb (3) 2 yıl önce cevapladı

t1 le bitiyor offline türde