Fidye virüsü nasıl cozebilirim

ucunsal (1) 2 yıl önce sordu

Fidye virüsünden dolayı bütün belgelerine .koom uzantısı eklendi. Ve belgelerini açamıyorum. Bunu nasıl cozebilirim. Belgelerimi nasıl kurtarabilirim.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

.koom uzantısı muhtemelen bir stop djvu varyantı.  Bu fidye yazılımının şuan bilinen bir çözümü yok.

Şifeli dosyaları açmanın tek yolu fidye ödeyerek şifre yazılımını satın almak maalesef.

ucunsal (1) 2 yıl önce cevapladı

Teşekkürler, 980 dolar, 72 saat içinde iletişim kurarsam 490 dolarmis 🤦‍♂️

xbedirhanx 2 yıl önce

Son zamanlarda crack bir şey veya şüpheli bir dosya indirdiyseniz indirdiğiniz sitenin linkini bana özelden atar mısınız?