Fifa 15 tam ekran oynayamıyorum

irfan (3) 9 yıl önce sordu

Fifa 15 tam ekran oynayamıyorum. Oyunun ayarlarından da full screen ayarlamasını yaptım ama bir türlü tam ekran oynayamıyorum.

Fifa 15 tam ekran oynayamama sorununun çözümü nedir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Fifa 15 tam ekran sorununuz varsa bunun sebebi şunlar olabilir:

  • Teamviewer varsa Fifa 15 'de tam ekran sorununa yol açıyor, Teamviewer 'ı kaldırma veya servisini durdurmak sorunu çözecektir.
  • iTunes kullanıyorsanız yine aynı şekilde Fifa 15 tam ekran sorununa yol açabiliyor.  Kaldırırsanız sorun çözülecektir.
  • Aynı şekilde Fifa 15 oynarken arkada çalışan programlar bu soruna sebep olabiliyor.