FileZilla hakkında yardım ( FTP Client )

ubeydeemir (1) 7 yıl önce sordu

Bilgisayarımı sıfırlamayı düşünüyorum. Sıfırladıktan sonra FileZilla yı yeniden indirsem ve sol üstten site bilgilerini yazıp giriş yapsam daha önceden FileZilla ya aktardığım dosyaları yeniden görür müyüm? Yoksa PC sıfırlamadan önce FileZilla ya aktardığım dosyaları bir diske yedeklemek mi gerekir?

Toplam 2 cevap

notify (538) 7 yıl önce cevapladı

Her neolursa olsun yedekle.

alattin (16999) 7 yıl önce cevapladı

Eğer kastın FileZilla da kayıtlı ftp bilgileri ise önce Dosya (File) > Bilgileri ver (Export) seçeneğini tıklayın. Açılan pencerede tüm seçenekleri işaretleyin.

Bu şekilde FileZilla üzerindeki kayıtlı tüm ftp sunucu bilgilerini xml olarak saklarsınız.

Daha sonra, formattan sonra, FileZilla kurup Dosya (File) > Bilgileri al (Import) yaparak tüm kayıtlı verileri geri alırsınız.