Firefox nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

murat (12492) 10 yıl önce sordu

Firefox tarayıcınızı bazı durumlarda, örneğin istenmeyen bir eklenti yüklendiğinde, internette gezerken sürekli kapanmaya başladığında, eklentiler yüzünden Firefox yavaşladığında sıfırlamak veya resetlemek gerekebilir.

Firefox nasıl resetlenir?

Toplam 1 cevap

murat (12492) 10 yıl önce cevapladı

Eğer Firefox ile sorun yaşıyorsanız Firefox'un en son sürümünü yüklediğinizden emin olun.

FireFox Mozilla tarafından geliştirilen ücretsiz bir internet tarayıcısıdır.

FireFox'un son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

  1. FireFox açıkken klavyeden Alt tuşuna basın.
  2. Yukarıda beliren menüden Yardım tıklayın.
  3. Yardım - Help > Sorun giderme bilgisi - Troubleshooting Information seçin.
  4. Firefox tarayıcınızı hızlandırın seçeneği altındaki Firefox tarayıcını yenile seçeneğine tıklayın.

Bu işlemden sonra Firefox sıfırlanacak uzantılar silinecektir.