Firefox "Sekmeniz çöktü! :(" uyarısı nedir?

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Firefox'da dolaşırken birden firefox kilitlendi ve, "Sekmeniz çöktü! :( " diye bir uyarı çıktı. Bu nedir?

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Olur öyle şeyler ara sıra, takma kafaya :)

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sen yanlış hatırlamıyorsam Firefox beta sürümünü kullanıyordun. Beta sürümünde çok doğal böyle hatalar olması, daha Firefox Quantum'un tam sürümü çıkmış değil.

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Firefox üzerinde bir eklenti çalıştırıyorsan bu soruna yol açmış olabilir. Sadece bir defaya mahsus olduysa  @temmuz "un dediği gibi takma kafana olur bunlar :)