Firefox tarayıcımdan virüs bulaşmış mıdır ?

wolyo (5) 3 yıl önce sordu

Merhaba, 1 hafta oldu yeni sistem topladım, lisanslı windows 10 pro kullanıyorum, bugün istem dışı virüslü olduğunu düşündüğüm bir linke tıkladım fakat beyaz ekrandayken sayfa tam yüklenmeden sekmeyi kapattım, herhangi bir virüs bulaşma ihtimali var mıdır ?

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

Bulaşma ihtimali var, aşağıda ki programları indirip taratma yap. Sisteminin güvenliğine önem veriyorsan Internet security kullan.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarını adwcleaner ile taramanda fayda var eğer sitenin virüslü olduğunu düşünüyorsan.

Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

wolyo (5) 3 yıl önce cevapladı

Peki onun dışında bulaşma ihtimali nedir?

hydra 3 yıl önce

Çok az cçvar bulaşsa bilr çok kolay bir şekilde silinebilir endişelenme, alt tarafı reklam virüsü.