Firefox yeni sekmede google'ı nasıl açarım?

cemkara (4215) 10 yıl önce sordu

Mozilla Firefox'da yeni sekme açtığımda Google.com.tr açılsın istiyorum. Mozilla Firefox'da yeni sekme açtığımda Google.com.tr açılmasını nasıl sağlarım?

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

Mozilla Firefox'da yeni sekme açtığınızda Google.com.tr açılması için

Mozilla Firefox'u açın. Adres satırına about:config yazın ve enter tuşuna basın.

Firefox içerisinde açılan yeni sayfada Söz veriyorum, dikkatli olacağım'ı tıklayın. Bu buton ile Mozilla Firefox'un gelişmiş ayarlarını açmış olacaksınız.

Mozilla Firefox içerisinde Arama bölümüne newtab.url yazın ve enter tuşuna basın.

browser.newtab.url ifadesini iki kere tıklayın ve açılan sayfaya aşağıdaki gibi google.com.tr yazın.

Bu işlemden sonra her yeni açılan Firefox sekmesinde artık google.com.tr veya istediğiniz başka bir site açılacak. Yeni ayarların aktif olması için Firefox'u kapatıp açmanız gerekebilir.