Fireshot eklentisine benzer eklenti var mı?

sapphire (66) 1 yıl önce sordu

Arkadaşlar pek çok browser eklentisinde mevcuttur.Fireshot eklentisi.Bu eklenti tam sayfa ekran görüntüsünü almamızı sağlıyor pdf formatında.Ancak fireshot eklentisi sayfada yana kaydırma çubuğu varsa oradaki yazıları almıyor.Sorunum da bu zaten.(Alt kısma resim linki ekledim.)

37sfcuy.png (hizliresim.com)

Eskiden buna benzer bir eklenti daha vardı.Bu eklenti ile gene fireshottaki gibi tam sayfa ekran görüntüsü almamızı sağlıyor ancak yana kaydırma çubuğu varsa sayfada ordaki yazıları da alıyordu.Bunun gibi pek çok eklenti olduğunu tahmin ediyorum.Sizin bildiğiniz buna benzer bir eklenti var mı?

Toplam 1 cevap

misty (556) 1 yıl önce cevapladı