Flash Belleğe Veya Hafıza Kartına dosya atamıyorum

yasin2506 (1) 8 yıl önce sordu

Merhaba uzmanım.net hafıza kartına veya flaş diskime dosya atarken 100 mb felanattıktan sonra transfer hızı 0 a dşüyor ve atamıyorum biçimlendirirken de arada biçimlendirme yapmıyor ve ben format atıcam pcde win8.1 ve win7 yüklü sistem için ayrılan bölüm var orayı silmiyorum sadece orayı silsem pc açılırmı ?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

format atmayı düşünüyorsanız bütün sürücüleri silerek format atmanızı tavsiye edrim size ilerde sıkıntı olmaması için