flash disk usb sorunu

sehmus184 (2) 8 yıl önce sordu

bugün flash diskle ilgilli şöyle bir sorunla karşılaştım. takıyorum gizli bir şekilde görünüyor ve çift tıkladığımda açmak iiçin lütfen çıkarılabilecek bir disk yerleştirin diyor

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Flash diskini biçimlendir, hiçbir problem kalmaz. Biçimlendirme gerçekleşmezse (..sistem flash diski hiç görmüyor olabilir) bu durumda başka bir PC'te göstererek biçimlendirme yapmayı denersin. Eğer bundada başarı olmazsa o halde maalesef flash diskinden ümitini kesmen gerekecektir; zira bu senin flash diskinin mefta olduğu anlamına gelir.

sehmus184 (2) 8 yıl önce cevapladı

valla herhalde mefta oluş sanırım hiç bir yötem işe yaramadı

temmuz 8 yıl önce

Ne denebilirki.. Başın sağ olsun cok soğuk olur, geçmiş olsun :)

murat (12492) 8 yıl önce cevapladı

Şu linkte bazı programlar var: Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl çözülür?

Linkte anlatılan programlardan bazıları ile baya USB kurtardım. Hepsi farklı sonuç verebiliyor. Sırası ile deneyin derim.