Fn tuşu driverı

xazxaz10 (55) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar Asus x551mav marka bir bilgisayar var. Fn tuşu için asus un degilde başka bir markanın driver ını kurabilirmiyim çalışırımı

Toplam 1 cevap

ismailsarp (6010) 7 yıl önce cevapladı

Sürücüler Asus'a özel yapıldığından çalışmayabilir.Ayrıca başka bir marka laptopda FN+FX tuşlarının yerleri farklı olabilir.Bu yüzden sorunlar oluşacaktır. Asus x551mav notebookta  sürücüler bölümünden ATKPackage isminde sürücüyü indirdiğinizde FN tuşlarını kullanabileceksiniz.

xazxaz10 7 yıl önce

ben de zaten o kurulu ben başka bi pc ninkini indirsem olurmu diye sordum

ismailsarp 7 yıl önce

Dediğim gibi farklılıklar olabilir tuşların yerleri gibi, ama deneyip test edebilirsiniz.

xazxaz10 7 yıl önce

tamam teşekkürler bakayım