Fn Tuşunu Sürekli Aktif Etmek.

admshnr (1) 2 yıl önce sordu

arkadaşlar casper allinone masaüstü pc ve casper kablosuz klavyem var ax7900. klavyemdeki fn tuşunu sürekli aktif etmek istiyorum. yanı f1-f12 tuşlarını kullanırken fn+f1 vs tuşuna basayım diğer türlü f1 bastıüımda sesi kapatsın. biosta bulamadım bu ayarı çözümü olan var mı

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Klavyende FN ve ESC tuşlarına bas.

Bunu yaptığında FN LOCK devreye girer. Yani artık F tuşlarına bastığında FN ile birlikte hangi işlevi yerine getiriyorsa onu yapar.

Tekrar bunlara bastığında FN tuş kilidi açılır.