Football Manager 2019 açılırken bekleme ekranında kapanıyor

soulty31 (1) 5 yıl önce sordu

oyunu indirdikden sonra oynamaya başladım ve 2-3 saat oynadıktan sonra kapattım 1 gün sonra açtığımda ise bekleme ekranda oyunup kapanıyo silip tekrar yükledim ama aynı hattayı veriyo bu arada oyun korsan

darkcrak 5 yıl önce

@soulty31 Sorununu çözebilmem için bilgisayarına bağlana bilirmiyim ona göre çözümü paylaşacağım ?

soulty31 5 yıl önce

anlatma gibi bi şansın yokmu

darkcrak 5 yıl önce

Herhangi bir hata kodu alıyor musun? @soulty31

soulty31 5 yıl önce

sistem hatası alıyorum icuin59 olmadığından başlatılmıyor diyo ama yükledim sonrada başka hata verdi

darkcrak 5 yıl önce

@soulty31 bilgisayarında TeamViewer varmı ? id ve şifreyi verirmisin hatana çözüm bulmam için

soulty31 5 yıl önce

yok indiriyorum

soulty31 5 yıl önce

şifre5778

soulty31 5 yıl önce

eyv brooo

omercik 5 yıl önce

Güvenlik amacıyla ID'ni kaldırdım nolur nolmaz @soulty31

hakan 5 yıl önce

@soulty31 @darkcrak genelden şifre vs paylaşmayın arkadaşlar bunları özelden yapın. Başınıza iş alacaksınız :)

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Oyunun'un asıl exe yi masa üstüne atmışsın ve kısa yolunu atmışsın klasörün içine o yüzden oyun açılmadı tam tersini yapsaydın oyun çalışacaktı?

darkcrak 5 yıl önce

@soulty31 sorun çözüldü diye işaretlesen de herkes faydalansa?

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Gençler iyi kaynaşmışsınız aferin de sorun çözüldü mü çözüldüyse nasıl çözüldü bunu da yazarsanız sevinirim :)

darkcrak 5 yıl önce

@farurhenho yazdığım gibi yaptım pc sinde ve düzeldi

darkcrak 5 yıl önce

sorunu

omercik 5 yıl önce

ne yazdın görünmüyor bir şey @darkcrak

darkcrak 5 yıl önce

Oyunun'un asıl exe yi masa üstüne atmışsın ve kısa yolunu atmışsın klasörün içine o yüzden oyun açılmadı tam tersini yapsaydın oyun çalışacaktı?