Format atarken bios bozuldu

korunistedigigoz (1) 7 yıl önce sordu

Arkadaşlar format atmak için biosa girdim önce harddisk gözüküyordu sonra yeniden başlattığımda harddisk gözükmedi çıkartıp takmam da sonuç vermedi şuan bios ekranında takılı kaldım yardımcı olursanız sevinirim çünkü laptop emanet ve bu durumu halletmek zorundayım.

ismailsarp 7 yıl önce

BIOS sıfırlama yaptınız mı?

korunistedigigoz 7 yıl önce

default ayarlara getirmekse zaten default ayarlara aldığımda kaybettim harddiskerli başka türlü bi sıfırlama yapmadım nasıl yaoabilirim

Toplam 1 cevap

emre7246 (4) 7 yıl önce cevapladı

Tam olarak ne oldu da bozuldu?