Format atarken maf ettim

dalale (1) 7 yıl önce sordu

Arkadaslar ilk format deneyimimdi

Asus pcye sahibim f2 dusu basdim amacim ordan pcyi cdyle paslatmakdiOnu ararken butun driverlari silmisim simdi pcyi acmaya calisdigimda direk o ekran geliyor Allah rizasi icin yardim edebilecek varmi

Toplam 1 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

ASUS bilgisayarlar F9 veya ESC tuşları ile bios a girer cd yi bilgisayara takın  bilgisayarı başlatın logo gözükmeden F9 veya ESC birine aralıklarla basın

bios açılacaktır burdan cd göreceksiniz üzerine ok işaretleri ile gelin ve entr.a baısın kurulum başlar burdan talimatları takip edin seçenekleri seçin kurulumu yaparsınız