Format atarken mavi ekran hatası

kullanici83650 (3) 6 yıl önce sordu

Arkadaslar format aticam usb ile aciliyor basla diyorum kurulum baslıyor diyor mavi ekran üzerinde kaliyor ne yapmam gerek

Toplam 3 cevap

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

BOOT Menüsünü aç Ordan USB/FLASH DISK ı seç öyle yap

jaff2 (22) 6 yıl önce cevapladı

hard disk sök pc den den hard diskin karıtını normal okul silgisiyle sil tekar dene ben denedim olmuştu

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Bazı bilgisayarlada USB tanımama gibi sorunlar olabiliyor. BIOS ortamında UEFI seçeneklerini Legacy veya UEFI modu gibi değişimler yaparak test edebilirsiniz. Ayrıca USB ye yazdırma aşamasında UEFI veya MBR seçeneklerini değiştirerek yazırmayı test edin. Örneğin UEFI modunda bir USB bellek hazırladıysanız, kurma aşamasında UEFI moduyla USB yi başlatmanız gerekir.