format atarken yarida kaldi

kullanici164570 (1) 9 yıl önce sordu

bilgisayara format atiyordum 8 di yine 8 atiyordum sonra yaridayken yanlislikla kapalttim ve sonra acilmadi logo da kaliyor

kullanici164570 9 yıl önce

bilmiyorum

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Bir kaç kez açıp kapatın.

Windows 8 eğer açılmıyor, yarıda kalıyorsa bilgisayarı bir kaç kez açıp kapatığınız da kurtarma menüsü gelecektir.

Logo ekanı geldiğinde ve takıldığında açma - kapama düğmesine uzun uzun basın. Bilgisayar kapanacaktır. Sonra tekrar açın. Bu işlemi kurtarma menüsü gelene kadar yapın.

Kurtarma menüsünden Sorun gider ve Daha sonra Sıfırlamayı seçin.