Format atılan bilgisayarımda silinen fotoğrafları nasıl kurtarırım?

ybozda (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 5 ay önce bilgisayarımı formatladım. Fakat şimdi bazı silinen fotoğraflarımı geri getirmek istiyorum, bunun için ne yapmalıyım? Silinen fotoğrafları geri getirmenin bir yolu var mı?

Formatlanan bilgisayarda silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Format atılan bilgisayarında silinen dosyaları geri getirme, kurtarma için Recuva programını kullanabilirsin.

Recuva programı ile:

  • Bilgisayarda silinen fotoğrafları geri getirme
  • Bilgisayarda silinen videoları geri getirme
  • Bilgisayarda silinen belgeleri geri getirme
  • Bilgisayarda silinen dosyaları kurtarma

işlemlerini yapabilirsin.

Recuva silinen dosyaları kurtarma programını indirmek ve nasıl kullanılır öğrenmek için Silinen dosyaları geri getirme nasıl yapılır? linkine tıklayıp adımları uygulaman yeterli.