Format atılan telefonda silinen dosyalar nasıl kurtarılır?

azsx (1) 5 yıl önce sordu

Telefonum htc m7. Şarjı bittligi icin kapandi, açmak isterken sistem ayarları ekranı  geldi. Reboot system now  dedikten sonra kurulum ekranları açıldı.  En son eski telefondan veri aktar seçeneği vardı yaklasik 3 saat veri aktarma sürecini bekledim acilmyainca tekrar kapattım açtım veriler silinmişti. Silinen verilerimi nasıl kurtarabilirim?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

Android telefonda silinen dosyaları kurtarmak için telefonunuz evvela rootlu olmalıdır. Root hakkında detaylı bilginiz var mı?

azsx 5 yıl önce

Hayır bilgim yok

omercik 5 yıl önce

Telefonunuzdan ayarlar > telefon hakkında bölümüne girip android sürümünü söyleyebilir misiniz? @azsx