Format Atınca Görüntü Kalitesi Düştü

ahmetsamil (268) 7 yıl önce sordu

Merhaba,

Bilgisayarıma format attım ve fazla derece de görüntü kalitesi düştü.Görüntü kalitesinden kastım,oyun ana menüsünde yazılar karıncalı gözüküyor.Microsoft Edge'de yazılar karıncalı gözüküyor.

Çözümü var mıdır ?

Düzenleme : Az önce 1 saniyeliğine bilgisayarımın ekranı gitti ve geldi.Görüntü kalitesi kendine geldi.Başlat çubuğu eski haline döndü.(Eskiden daha büyüktü ve görüntü kalitesi düşüktü.)

Toplam 1 cevap

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Ekran kartı driverlarini yükledinmi ? Ekran kartı modeline göre işletim sistemine uygun driveri indir ve yükle sorunun düzelecektir :)

Ekran 1 saniyeliğine gidip geldiyse ve görüntün düzeldiyse windows uygun driveri kendi yüklemiş olabilir.

ahmetsamil 7 yıl önce

Büyük ihtimalle öyle oldu :) Teşekkür ederim.