format atmadan önce ürün anahtarı nereden alınır

efeoztas06 (6) 6 yıl önce sordu

Windows kurarken (format) bizden istenen ürün anahtarı
X X X X X-X X X X X -X X X X X- X X X X X- X X X X X   BU ŞEKİLDE 25 HANE OLARAK GÖZÜKÜYOR FAKAT
Bilgisayar--->Özellikler----->windows etkinleştirme kısmında yazan ürün anahtarı
X X X X X- X X X-X X X X X X X-X X X X X   BU ŞEKİLDE 20  haneden oluşuyor.

şuan kurulum sırasındayım ve oraya hangi ürün anahtarını yazıcam ?

Toplam 3 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Orada yazan ürün anahtarı değil ürün kimliğidir. İkisini birbirine karıştırmayın. Ürün anahtarınızı format atmaya başlamadan önce ProduKey gibi bir yazılımla öğrenmeliydiniz.

mutecessis 6 yıl önce

Saol be @farurhenho bende bu programı arıyordum

candan (4301) 6 yıl önce cevapladı

windows ürün anahtarı standart olarak 5 li gürüplar halinde 25 hanedir örnek olarak

XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX bu şekilde

mumim (19) 6 yıl önce cevapladı

Bilgisayarım yönet yada özellikler bölümünden alabilirsiniz