Format attıktan sonra dosyaları geri getirme

furkansamet (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar öncelikle merhaba . Benim pc de ben küçükken  bisey olmuştu win 10 kullanıyordum , format attırmak zorunda kaldik aradan baya zaman geçti . Baya resimler videolar vardı . Onları nasıl geri getirebilirim . Cidden çok ihtiyacım var manevi olarak . Ne kadar gerekiyorsa  da veririm ne olursa olsun yardımcı olun lütfen

Toplam 3 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına format attıkdan sonra silinenleri geri getirmek mümkün. Altdaki linkden hem çözüm videosuna hem de çözüm makalesine gide bilirsin

Çözüm makalesi : Format attıktan sonra önceki dosyaları nasıl kurtarırım, silinen dosyalarımı nasıl geri getiririm?

Recuva nedir? Recuva nasıl kullanılır?

Çözüm videosu : Recuva nedir? Nasıl kullanılır?

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Sana önerim bu çözüm: Formatlanmış diskten veri nasıl kurtarılır?

Bizzat denedim ve pek çok veri kurtarmışlığım var. Özellikle format sonrasında diskten resim video kurtarmak istiyorsan kullanabileceğin en iyi ücretsiz veri kurtarma yazılımı.

furkansamet (1) 4 yıl önce cevapladı

1.yanıt eren kişinin dediğini yaptım bulamadım . 2. olanı deniyorum lütfen yardımcı olun

hakan 4 yıl önce

Dediğim önerinin tamamlanmasını bekle.