Format ekranı gelmiyor ne denediysem

ahmet199 (1) 7 yıl önce sordu

Merhabalar önceki sistemim windows 10 format atıyorum windowsun simgesi geliyor baslamıyor ama bir türlü windows 7 atacam windows starting diyor ekran kararıyor bilgisayar calışıyor ama format ekranı gelmiyor Usbden attım formatı cd yerim bozuk çözüm önerirmisiniz

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

windows 10 sorun olmuyor sa windows 7 sorun oluyor ise işletim sistemini USB ye yazdırıken tam olarak yazıldımı birde işletim sistemi orjinal Microsoft sitesindenmi indirdiniz bunlar olası sebeplerdir

Microsoft sitesinden indirin Windows® 7 için:  burdan indirin

USB flash bellek yazdırmak için burdan indirin

ahmet199 7 yıl önce

Başka pc format yiyor ama benim pc yemiyor her türlü bios ayarlarını da denedik bir türlü asamadık format ekranını

mdora22 (1) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba;

Çözüm önerisi olarak.Başlangıç Onarmayı önerebilirim.Bu ekrana F8 ile ulaşabiliyorsanız tabi.Eğer başlangıç onarmada sorununuzu düzeltmezse.Problem USB deki Windows 'un bozuk dosyalara sahip olduğunu gösterebilir.

ahmet199 7 yıl önce

Merhaba usbdeki windows bozuk degil baska bilgisayar format attık cauır cayır calışıyor f8 de gelmiyor xp denicem birazdan