FORMAT ETILAN ANDROİD TELEFONDA REHBERİM SİLİDİ NASIL GERİ GETİREBİLİRİM

topraktepe (1) 9 yıl önce sordu

ANDROID TELEFONUMA FORMAT ATTIM FAKAT NUMARALARI ALMAYI UNUTTUM NUMARALARI NASILŞ GERİ GETRİREBİLİRİM YARDIMCI OLURMUSUSNUZZ ACİLL VE ÖNEMLİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM

Toplam 1 cevap

ahmetsamil (268) 9 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Eğer telefonuna format atmadan önce,sistemini yedeklediysen (Sim Kartındakileri) bulabilirsin.Fakat yedeklemediysen geçmiş olsun dilerim.

Yada Sim kartına kaydettiysen kaydettiğin kişileri,zaten görüntülenecek kişiler seçeneğinden SİM kartını seçersen sorun çözülür.