Format nasıl atılır??

toprak34 (2026) 7 yıl önce sordu

merhaba. bilgisayarımda kasmalar yaşıyorum ve format atmak istiyorum. daha önce hiç format atmadım bilgisayara. işletim sistemi windows 10 ve format atsam hala windows 10 olarak kalır mı??

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

daha önce format atmayı detaylı anlatmıştım konuya gidin

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Windows 10 işletim sistemlerinde sıfırlama yoluyla işletim sistemini yenileme yolları vardır. Bunun için ayrıca kurulum medyasına falan ihtiyaçta yok. Mevcut işletim sistemi içerisinden bunu herhangi bir araç gereçte kullanmadan yapabilirsin.

Site içi arama motorunda araştır, bununla ilgili bir sürü konuya rastlayacaksın. Kolay gelsin.

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

teşekkürler ancak daha detaylı anlatırmısınız??? size güveniyorum ve işletim sistemi değişmez değil mi???????

candan 7 yıl önce

siz anlamadığınız noktayı yazın öyle tarif edeyim

candan 7 yıl önce

format atmaya gerek olmadan virüs tarama ile sorun çözülmüştür