Format sırasında C diskinin boyutunu yükseltme nasıl yapılır

gorele28 (387) 4 yıl önce sordu

Merhaba soru başlığında belirttiğim gibi Format sırasında C diskinin boyutunu yükseltme nasıl yapılır c diskinin boyutu 149 GB d diskinin boyutu 151 GB

Toplam 1 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Eğer D diskindeki bilgiler senin için önemli değilse kurulum Format aşamasında tüm bölümleri sil.

https://youtu.be/6gtihDrHJf0?t=424 burada videosu var. Sonra yeniden bölüm oluştur. İstediğin oranda GB girebilirsin.