Formatlanan telefonda silinen fotoğraflar nasıl kurtarılır?

salimi (1) 5 yıl önce sordu

Samsung note 3 telefonum fabrika ayarlarına geri döndü bide format atildi fotoları nasıl geri  alabilirim.

omercik 5 yıl önce

Android sürümün kaç?

salimi 5 yıl önce

Android sürümü 5.0

Toplam 1 cevap

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Android işletim sisteminde ve diğer telefonlarda telefondan silinen fotoğrafların kurtarılması her zaman mümkün olmuyor.  Telefonda Google Photos  yani Google Fotoğraflar yüklüyse Google fotoğraflarda çöp kutusuna bakabilirsin. Buradan bir şeyler çıkabilir.

Bunun dışında telefonu bilgisayara bağlayarak silinmiş dosyaları kurtarma programlarını kullanabilirsin. Telefonunun Rootlu olması gerekir. Örneğin PhoneRescue for Android gibi programlar ile silinen fotoğrafları kurtarmayı deneyebilirsin.