Formatsız Windows 10 Yükleme

hasan9758 (1) 8 yıl önce sordu

Windows 7 kullanıyorum formatsız dosyalar zarar görmeyecek şekilde Nasıl Windows 10'a yükseltebilirim?

Toplam 3 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

yükseltme yaparken seçenekler var bütün sürücülr ve ayarlarınızı kalsınmı diye veya herşeyi sil sfırdan kurulum diye seçenekler var dosyalarınız ve ayarlarınız kalacak şekilde ayarları tercih edersiniz veya

 http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209 bu orjinal microsoft windows 10 indirme aracı

ister İSOisterseniz direkt USB belleğinize indirrin ve sonra kuruluma geçin dosyalarınız ve ayarlarınız kalacak ayarları tercih edin

hasan9758 (1) 8 yıl önce cevapladı

Windows 10 ilk çıktığı Zaman Windows 10 yükseltme uygulamasıyla yükseltirken hata oluştu ve bilgisayar açılmamıştı. Bilgilerimi dahi alamadan format atılmıştı aynısı olacağından korkuyorum

candan 8 yıl önce

en garantilisi ozaman bu şekilde yapıncevabu düzelltim windows 10 netten usb veya dvd ye yazdırın kuruluma başlayın

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Windows 10 indirme aracı Şimdi İndirin - 32 bit sürümü (tıkla)

Windows 10 indirme aracı Şimdi İndirin - 64 bit sürümü (tıkla)

Bunlardan hangisi uygun ise Microsoftun bu kendi aracı ile download et ve Windows 10 yükseltmesi veya sıfırdan Windows 10 yüklemesi yap. Etkinleştirme problemi olmayacaktır.

Bu linkten ilgili ve gerekli bilgiyi öğrenebilirsin (tıkla)

Not: İki türlü yapabilirsin. Birincisi halen yüklü ve kullanmakta olduğun etkinleştirilmiş haliyle Windows 7'den ilgili Microsoft aracıyla Windows 10 yükseltmesi yaparsın. İkincisi herhangi bir PC'de bu Microsoft aracıyla orjinal kurulum iso'sunu download ederek (USB flash sürücüde tercih edilebilir) sıfır kurulum yaparsın. Her iki izlenecek yoldada lisans problemi olmayacaktır. Fakat sıfır kurmada uyumlu Windows 10 iso'su download'ı şarttır; yoksa lisanslama olmaz.

hasan9758 8 yıl önce

Teşekkür ederim...

temmuz 8 yıl önce

:)